• Global community
    • Language:
      • Deutsch
      • English
      • Español
      • Français
      • Português
  • 日本語コミュニティ
    Dedicated community for Japanese speakers
  • 한국 커뮤니티
    Dedicated community for Korean speakers
Exit
Locked
0

Jak zrobić Adobe fash Player najnowszy na androida 4.4 na tableie Lenovo ? chodzi mi o to żebym mogł ja nadawać transmisje np na portalu fotka.pl lub showup.tv gdzie jak proboje nadawać transmisje to po zainstalowaniu wtyczki adobe flasch starej we

New Here ,
Mar 10, 2015 Mar 10, 2015

Copy link to clipboard

Copied

Jak zrobić  Adobe fash Player najnowszy na androida 4.4 na tableie Lenovo  ?  chodzi mi o to żebym mogł ja nadawać transmisje np na portalu fotka.pl lub showup.tv  gdzie  jak proboje nadawać transmisje to  po zainstalowaniu wtyczki adobe flasch  starej wersji wyskakuje  mi czarny obraz i nie moge nadawa transmisji i inni mnie nie widzą , prosił bym o pomoc i rozwiązanie problemu , moze być nawet to płatne   ale zeby dzialalo , zebym mogl nadawac  na transmisjach na fotka.pl  kamerki i zeby bylo mnie widac bo z laptopa bez problemu jest a  z tableta nie mam obrazu   czarne tlo i nie ma nawet  zezwol na  uzycie  kamerki zapytania  czyli czane tlo : Help me

Views

614

Translate

Translate

Report

Report
Community guidelines
Be kind and respectful, give credit to the original source of content, and search for duplicates before posting. Learn more
community guidelines